Včelí produkty

Počet produktů: 6
Včelařství patří k nejstarším činnostem lidstva, včelí produkty jsou oprávněně brané jako jedny z nejužitečnějších. Základním pilířem této kategorie je med.edle toho zde můžete najít i vedlejší včelí produkty: včelí pyl a včelí vosk, kterým věnujeme stejnou pozornost jako medu.
Zobrazeno 1 - 6 z 6 položek

Filtrovat

 • Mateří kašička Wolfberry 20 ml
  90450

  Mateří kašička Wolfberry 20 ml patří mezi nejvzácnější doplňky výživy a pouze 1 ml kašičky podávaný na lačno vám doplní celou řadu enzymů a vitamínů. Z důvodu snadného podávání je tato pudinková hmota s jemně kyselou chutí prodávána ve sterilní stíkačce bez přístupu vzduchu.

  143 Kč
 • Včelí chléb Perga Wolfberry 100 g
  90443

  Včelí chléb Perga Wolfberry 100 g je z pohledu výživy nejzajímavější ze všech včelích produktů. Kombinuje výjimečné vlastnosti včelího pylu i medu a patří mezi mimořádně komplexní potraviny.

  196 Kč
 • Včelí pyl 100g granulky NA CESTĚ KE ZDRAVÍ
  Není skladem
  Včelí pyl 100g granulky NA CESTĚ KE ZDRAVÍ
  z018000020003.01

  Včelí pyl můžeme právem považovat za dokonalou potravinu, neboť obsahuje životně důležité vitamíny, minerály, enzymy a dokonce i bílkoviny. Právě díky svému bohatému složení se stává stále více populárním. Užívali ho již ve starověkém Egyptě a Číně. Díky svému neobvykle širokému obsahu důležitých živin je dnes rozšířen mezi lidmi všech věkových i...

  111 Kč
 • Včelí pyl rouskovaný 230 g ISWARI
  1573

  Včelí pyl je základní složkou potravy včel. Je plný vitaminů, enzymů, antioxidantů a minerálů. Ideální přísada do jogurtu, musli, ranních cereálií, zmrzliny, dezertů, nápojů, apod. Včelí pyl od Iswari pochází z polopouštního a civilizací nedotčeného kraje Alentejo v jižním Portugalsku. V tomto panenském regionu se nevyskytuje žádný průmysl ani...

  250 Kč
 • Včelí pyl Wolfberry BIO 100 g
  90441

  Včelí pyl Wolfberry BIO 100 g znali a používali už pradávné indiánské kmeny jako posvátnou potravinu i lék na celou řadu chorob. Obohaťte svůj jídelníček touto komplexní a výjimečnou superpotravinou i vy!

  125 Kč
 • Včelí vosk Wolfberry 100 g
  90442

  Včelí vosk 100 g Wolfberry. Znáte tu hřejivou sladkou vůni včelího vosku? Tato kouzelná substance je skvělá pro péči o pokožku a zároveň udělá radost dětem jako přírodní plastelína. Nebo si vyrobte vonnou svíčku.

  69 Kč
Souhlasím

Využíváním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies.