Vincentka léčivá minerální voda 0,7 l

4 Komentáře
Vincentka Vincentka

574 001

New product

Vincentka léčivá minerální voda Zvětšit

100% přírodní produkt. Přírodní, velmi silně mineralizovaná, jodová, uhličitá, minerální voda z přírodního léčivého zdroje, hydrogenuhličtano-chlorido-sodného typu se zvýšeným obsahem fluoridů kyseliny borité, studená, hypotonická.

Více informací

Skladem druhý den

29 Kč

s DPH

Nakupte ještě za 1 599 Kč a máte poštovné Zdarma!

Vincentka svým obsahme a vyvážeností minerálních solí a biogenních prvků pomáhá upravovat tvorbu hlenů na sliznicích horních cest dýchacích, žaludku a střev. Je vhodná jao doplněk při snaze o očištění organismu, jako cenný zdroj jódu a jiných důležitých minerálů potřebných pro zdravý životní styl.

 

Doporučené dávkováni:

Doporučena denní dávka pro dospělého je 2x300ml na lačno před snídaní a večeří po dobu 21 dní.

Jednorázová dávka 400-600ml k doplnění iontů vyloučených potem při těžké fyzické práci a sportech.

Doplnění denní dávky jódu 25-30ml.

 

Upozornění:

Konzultaci s ošetřujícím lékařem doporučujeme: těhotným a kojícím matkám vzhledem k obsahu přírodní kyseliny borité, pacientům s hyperfunkcí štístné žlázy pro zvýšeé množství jódu, pacientům s onemocněním ledvin a při otocích dolních končetin.

Je vhodná pro prevenci zubního kazu u dětí v dávce 0,25 l/den. Může sloužit pro uhrazení denní dávky jódu, stačí vypít 25 ml, to je důležité zejména pro děti a těhotné ženy. Obsahuje biogenní prvky jako je lithium, rubidium, cesium, měď, zinek, vanad, chrom, kobalt ve fyziologickém poměrném zastoupení a je vhodná jako přírodní doplněk výživy pro sportovce, děti, těhotné ženy a rekonvalescenty. Obsah solí vede k rozpuštění hlenu v dýchacích cestách, žaludku a ve střevech.

Počet ks/kg v balení:6
Trvanlivost měs.:12
Váha:700 ml
Souhlasím

Využíváním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies.