Přírodní dlouhotrvající barva Středně hnědá 4

HAIRWONDER HAIRWONDER

3942

New product

Přírodní dlouhotrvající barva Středně hnědá 4 Zvětšit
Přírodní dlouhotrvající barva Středně hnědá Barvy Hairwonder Colour&Care jsou obohaceny o to nejlepší, co Matka příroda nabízí. Devět vzácných bio výtažků posilují a chrání strukturu vlasu, přináší vlasům optimální péči a briliantový lesk. Speciální, čistě přírodní složení zmírňuje působení UV paprsků a pomáhá udržet barvu dlouho sytou a výraznou. Bio arganový olej, fytokeratin a provitamín B5 posilují vlasy, hydratují a propůjčují jim pružnost a hebkost. Dlouhotrvající barvy na vlasy Hairwonder Colour&Care dokonale kryjí šediny a vydrží minimálně 6-8 týdnů . Hairwonder dlouhotrvající barvy neobsahují žádnou z těchto škodlivých přísad: Parabeny, Amoniak, P-Phenylenediamin (PPD), O & P Aminophenol, Tetrahydro-6-nitroquinoxalin, Chlororesorcinol, umělé vůně, ftaláty ani pižmo.
Proč přírodní barvu Hairwonder? S bio rostlinnými výtažky Neobsahuje PPD, amoniak ani parabeny Dokonale kryje šediny Vydrží 6-8 týdnů a déle
Přírodní přísady: arganový olej, panthenol, rozmarýn, chmel, meduňku, čajovníkovec, heřmánek, kasii, ženšen, zelený čaj, sojový protein, pšeničný protein.
Balení obsahu

Skladem

329 Kč

s DPH

s DPH

-0%

Nakupte ještě za 1 599 Kč a máte poštovné Zdarma!

Barvy Hairwonder Colour & Care jsou obohaceny o to nejlepší, co matka příroda nabízí. Devět vzácných bio výtažků posiluje a chrání strukturu vlasu, přináší vlasům optimální péči a briliantový lesk.
Speciální přírodní složení zmírňuje působení UV paprsků a pomáhá udržet barvu dlouho sytou a výraznou. Bio arganový olej, fytokeratin a provitamín B5 posilují vlasy, hydratují a propůjčují jim pružnost a hebkost. Dlouhotrvající barvy na vlasy Hairwonder Colour & Care dokonale kryjí šediny a vydrží minimálně 6-8 týdnů.


 


Hairwonder dlouhotrvající barvy obsahují tyto čistě přírodní látky:
BIO arganový olej, panthenol, rozmarýn, chmel, meduňku, čajovníkovec, heřmánek, kasii, ženšen, zelený čaj, sojový protein, pšeničný protein.


Hairwonder dlouhotrvající barvy neobsahují žádnou z těchto škodlivých látek:
Parabeny, Amoniak, P-Phenylenediamin (PPD), O & P Aminophenol, Tetrahydro-6-nitroquinoxalin, Chlororesorcinol, umělé vůně, ftaláty ani pižmo.


Balení obsahuje: Colour & Care krém 40 ml, aktivátor 40 ml, colour fix kondicionér 20 ml, příbalový leták, ochranné rukavice.


K dostání ve 12 zářivých odstínech:
8 světlá blond
7 střední blond
7.3 středně zlatá blond
6 tmavá blond
6.35 oříšek
5 světle hnědá
5.35 čokoládová hnědá
4 střední hnědá
4.03 mocca hnědá
4.56 kaštanová
3 tmavě hnědá
1 černá

Souhlasím

Využíváním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies.