Aromalampy

Počet produktů: 3

Aromalampy jsou využívány hojně v mnoha domácnostech, ačkoli profesionální aromaterapeuti mají k jejich použití výhrady kvůli možnému přehřívání éterických olejů. Nyní ale existuje fantastická možnost, jak si užít krásu keramiky, otevřeného ohně svíčky a vonného oleje zároveň, a to v podobě bezpečných kapslí do aromalamp, které svým podílem vosk...

Aromalampy jsou využívány hojně v mnoha domácnostech, ačkoli profesionální aromaterapeuti mají k jejich použití výhrady kvůli možnému přehřívání éterických olejů. Nyní ale existuje fantastická možnost, jak si užít krásu keramiky, otevřeného ohně svíčky a vonného oleje zároveň, a to v podobě bezpečných kapslí do aromalamp, které svým podílem vosků a rostlinných tuků proti přepalování chrání.

Méně
Zobrazit
Zobrazeno 1 - 3 z 3 položek

Filtrovat

Výrobce
 • Keramická aromalampa 9cm

  Keramická aromalapa Kerzenfarm je výborná pro odpařování éterických olejů rozpustěných ve vodě či voskových aromakapslí. Aromalampa poslouží nejenom jako difuzér pro osvěžení vzduchu, ale je také pěknou dekorací.

  249 Kč
 • Přírodní čajová svíčka z palmového vosku 1ks

  Svíčka z vosku palmového tuku. Kerzenfarm nabízí zcela přírodní produkt z místních nezpracovaných materiálů. Dbejte na to, co doma vdechujete. Vytvořte si překrásnou atmosféru použitím přírodních svíček a ne klasických parafínových, které nejsou zdraví prospěšné. Složení: vosk z palmového tuku. 100% přírodní, 100% rostlinného původu.

  6 Kč
 • Přírodní čajová svíčka z palmového vosku
  Není skladem
  Přírodní čajová svíčka z palmového vosku 50ks

  Svíčka z vosku palmového tuku. Ekonomické balení po 50 kusech v kartonu. Kerzenfarm nabízí zcela přírodní produkt z místních nezpracovaných materiálů. Dbejte na to, co doma vdechujete. Vytvořte si překrásnou atmosféru použitím přírodních svíček a ne klasických parafínových, které nejsou zdraví prospěšné. Složení: vosk z palmového tuku. 100% přírodní, 100%...

  179 Kč
Souhlasím

Využíváním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies.