Sušená zelenina

Počet produktů: 6
Zobrazeno 1 - 6 z 6 položek
 • Červená řepa - chipsy 50g
  7047

  Česká čer. řepa, zpracována českou firmou s tradicí. Při výrobě byla použita jemná technologie, která v řepkách neničí vitamíny a minerály. Tato zelenina nebyla sířena. Naše řepky prochází velmi pečlivou kontrolou kvality. Nejlépe si řepky vychutnáte s blízkými lidmi a v klidném prostředí Vašeho domova. Řepa je bohatá na vitamíny (draslík, jód, zinek,...

  41 Kč
 • Křupavá zelenina 50g MIXIT
  Nové
  Dostupný
  Křupavá zelenina 50g MIXIT

  Je tu první slaný mix od Mixit. Křupavá zelenina, poctivě usušená při nízké teplotě 48°C pro zachování vitamínů a minerálů! Co k úspěchu třeba? Řepa! Kedlubna lahodná a naše teta cuketa. Olej nevolej, tady se obejdeme jen s trochou soli a česneku. Na závěr jsme posypali křupavou zeleninu směsí italských sýrů Grana Padano. Křupejte v míru!

  169 Kč
 • Mrkev - chipsy 50g
  7048

  Česká mrkev, zpracována českou firmou s tradicí. Při výrobě byla použita jemná technologie, která v mrkvi neničí vitamíny a minerály. Tato zelenina nebyla sířena. Naše mrkve prochází velmi pečlivou kontrolou kvality. Obsahuje mnoho vitamínů, je velmi bohatá na vlákninu a antioxidanty. Podělte se o tento zážitek.

  38 Kč
 • Rajčata sušená 100 g BIO COUNTRY LIFE Rajčata sušená 100 g BIO COUNTRY LIFE
  -15%
  Dostupný
  Rajčata sušená 100 g BIO COUNTRY LIFE
  411 081

  Sušená rajčata z produkce kontrolovaného ekologického zemědělství.

  37 Kč 44 Kč -15%
 • Sušená rajčata v olivovém oleji 150 g BIO LA FRUBENSE
  440 089

  Sušená biorajčata svou delikátní chutí uspokojí i toho nejnáročnějšího gurmána. Na rozdíl od jiných značek neužívá společnost La Frubense při sušení plodů tekutý parafín a rajčata nejsou sířena.

  115 Kč
 • Sušená sekaná rajčata BIO 100g BIONEBIO
  z008000010220.01

  Bio sušená rajčata sekaná 100 g Bio rajčata vypěstovaná pod italským sluncem byla nakrájena, prosolena mořskou solí a usušena na slunci. Díky tomu, že jsou rajčata nasekaná na malé kousky, je jejich použití rychlé a jednoduché. Sušená rajčata dodají pokrmům středomořskou chuť a používáme je do salátů, předkrmů, pomazánek, na pizzu, k vylepšení omáček s...

  55 Kč
Souhlasím

Využíváním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies.