Seznam produktů výrobce PERFECT PRODUCTS

„Spojily jsme síly, profesní zkušenosti a sympatie ke zdravému životnímu stylu a založily jsme společnost Via Naturallis, s.r.o. Splnily jsme si tím svůj sen o samostatném a prospěšném podnikání a svojí aktivitou bychom rády podpořily i sny našich zákazníků – být spokojený sám se sebou."

Jsme česká společnost Via Naturallis, s.r.o., která se zabývá výrobou, prodejem a marketingem zboží z oblasti zdravé stravy, zdravého životního stylu a péče o tělo. Jsme spolehlivý obchodní partner, flexibilní a vstřícný k dobrým nápadům.

Zobrazit

Hlavním předmětem naší činnosti je výroba a distribuce unikátních potravin 21. století Perfect Products - Eat Perfect, be fit and happy! - Perfect Dish, Perefct Slim D, Perfect Q-Shake.


Našim cílem je nabídnout všem zájemcům zdravou alternativu k nutričně nevhodným tradičním jídlům, která obecně přispívají k nárůstu obezity, civilizačních nemocí a problémů se zažíváním.


Perefct Products vyrábíme dle nejvyšších kvalitativních standardů platných v České republice a EU – ISO, HACCP. Naše produkty mají certifikaci BIO.


Jsme partnery a spolupracovníky asociací a organizací: Asociace výživových poradců, STOB – stop obezitě, Klub Celiakie. Praviedlně vystavujeme na veltrzích BIOSTYL, DNY ZDRAVÍ. Spolupracujeme také s těmito odborníky z oblasti výživy: PhDr. Iva Málková a Ing. Ivan Mach. 


 

Less
Zobrazeno 1 - 2 z 2 položek
 • Perfect Dish dietní těstoviny Spaghetti 360g Perfect Dish dietní těstoviny Spaghetti 360g
  Není skladem
  Perfect Dish dietní těstoviny Spaghetti BIO 360g
  7551

  Perfect Spaghetti jsou vyrobeny z kořene rostliny Konjak amorphophallus. Tato kouzelná rostlina je tajemstvím štíhlosti Japonců a dalších asijských národů, které jí konzumují již po staletí. Účinnou složkou konjaku je rospustná vláknina Glukomanan, která v těle navozuje pocit sytosti a zpomaluje vstřebávání živin. Dvojí silou – navozením pocitu...

  69 Kč
 • Perfect Dish dietní těstoviny Spaghetti, Farm Paprika BIO...
  7552

  BIO nízkokalorická bezlepková příloha/shirataki, tvar spaghetti, vyrobeno z rostliny konjak < 12kcal na 100g, neobsahuje cukr, tuk, lepek, sóju.  Perfect Dish je vhodný pro zdravý životní styl, vegany, vegetariány, celiaky, diabetiky, nízkokalorický jídelníček. Dá se připravit na mnoho způsobů, stačí okořenit, prohřát!

  69 Kč
Souhlasím

Využíváním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies.